Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /www/paragraph_986/public/wp-includes/formatting.php on line 3506

Paragraph paper & graphics. Ilustrace & handlettering & stationery.

Paragraph paper & graphics je papírnické studio se zaměřením na ilustraci a ruční písmo. Rádi kombinujeme různé grafické techniky s knihařským řemeslem. Naším cílem je oživit váš den vtipnými ilustracemi, které aplikujeme na všehno, co můžeme. Zejména na malé série tiskovin, pohlednic, kalendářů a textilu.

Paragraph paper & graphics je jednoduše značka, pod kterou přetváříme naši lásku ke grafice a papíru v něco hmatatelného. 

Všechny produkty navrhujeme v Praze a velkou část z nich i vyrábíme v našem malém studiu v Dejvicích. Tu další část pak produkujeme ve spřátelených dílnách na Vysočině, kde značka Paragraph před devíti lety vznikla. Spolupracujeme s malou tiskárnou v Havlíčkově Brodě a chráněnou dílnou Fokus Vysošina. V Praze spolupracujeme s několika malými tiskárnami na Žižkově a na Letné.

Přejeme si, abyste naše výrobky měli doma a měli z nich radost. Abyste i díky nám měli pocit, že vás obklopují krásné věci a abyste u nás vždycky našli ten správný dárek. Třeba i dárek pro sebe. Jen tak.

Vítejte ve světě Paragraph paper & graphics a pokud vám můžeme s čímkoliv pomoct, ozvěte se!

Karolína

Ilustrátorka a písmomalířka, ve své trorbě propojuje vždy zároveň několik oborů najednou. Studovala knihu, ilustraci, grafický design i typografii. Dřív pracovala v Polagraphu, pak dlouho v tabletters a zároveň v Paragraphu. Poslední tři roky učila s Rozi #krasopísmo pod PenPals. Právě teď se naplno věnuje spolu s Teodorikem značce In August Company. Písmena jsou její život. Písmena a koláče. Miluje matcha latte a ráda si ho fotí na instagram.

Tereza (Hladová)

Tereza, profesní přezdívkou Hladová (hladova.com) je mistryně textů a vaření. Spolupráce s paragraph vznikla před rokem, když jí Karolína s Teodorikem vyráběli web (ten nejkrásnější foodblog na světě). Zjistily jsme, že si tyhle kresbičky a texty nemůžeme nechat jen tak pro sebe. Teď vymýšlí hlášky z Londýna a připravuje tam půdu pro naše expandování za moře.

Matěj Peterka

Matěj je náš osudový člověk, tedy alespoň my to tak vnímáme. Před pár lety napsal Karolíně rukou psaný dopis a my ho vzali v jeho 3. ročníku grafické střední na stáž. Moc jsme nevěděli, jak taková stáž probíhá, ale nakonec to byl jen začátek našeho propojení na přátelské i kreativní rovině, kterou, doufáme, budeme ještě dlouho a intenzivně rozvíjet. Matěj je člověk mnoha profesí, a nebojí se učit nové věci. Přes studium grafiky, práci s ilustrací a typografií se dostal ke studiu architektury na UMPRUM. Mezitím ale kreslí, šije, tvoří, a hodně rád a často cestuje. Pro Paragraph kreslí nádherné motivy na naše přání.

Teodorik

Teodorik přišel k Paragraphu trochu jako slepý k houslím, jak se tak říká. Začalo to trochu donucením vyrobit web. Za nedlouho ale pak zjistil, že vyrábění skicáků jsou jeho skrytá vášeň a teď ho nikdo neodlepí od lepidla a nůžek. Vyrobí klidně i sto sešitů denně a rád vám povypráví o vlákně papíru, nebo o tom, jak pracovat s papšerem. V Paragraphu se stará o to, aby web fungoval, jak má, a aby vše vypadalo krásně. S Karolínou se dělí o pozici hlavního grafika, který má ty nejlepší nápady, ale nemá vždycky poslední slovo.

Gabi / Gabriela Ines Almargni

Gabi jsme poznali jako naši mladičkou zákaznici In August Company, která byla naší velkou podporovatelkou od samého začátku. Gabi je nadšenkyně do kávy, baristka a talentovaná herečka. Má ráda divadlo, cesty za jídlem a svoji kočku. Je vášnivou sběratelkou kousků od In August Co. <3 Gabi je naše kamarádka a kolegyně, která se o vás postará, většinou v sobotu v Showroomu v Dejvicích.

In August Company s.r.o.

IČ: 078 12 141

DIČ: CZ07812141

Eliášova 791/31, Praha 6 Bubeneč, 160 00

tel. +420 721 563 150

karolina@paragraph.cz

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.